1. Dokonanie Płatności odbywa się przed realizacją Zamówienia lub przy jego odbiorze.

2. Sprzedawca akceptuje następujące metody płatności:

a) płatność gotówką przy odbiorze (przesyłka pobraniowa),

b) płatność tradycyjna

c) przelewy on-line,

d) portfel elektroniczny PayPal

e) blik

3. Płatności on-line realizowane są za pośrednictwem operatora Przelewy24. Podczas finalizacji zamówienia po wybraniu przycisku „Płatność Online” Klient zostaje przekierowany do strony serwisu Przelewy24, gdzie będzie mógł zdecydować się na płatność kartą (Visa, Maestro), przelewem bankowym lub też przelewem tradycyjnym. Portfel elektroniczny PayPal, pozwala kupującym deponować pieniądze, a następnie dokonywać w szybki sposób płatności za zakupy. Podczas finalizacji zamówienia po wybraniu przycisku „Płać z PayPal lub kartą” Klient zostaje przekierowany do strony serwisu PayPal, gdzie będzie mógł zdecydować się na płatność, wykorzystując zdeponowane na koncie PayPal pieniądze, lub skorzystać z płatności kartą.

4. Sprzedawca zastrzega, iż nigdy nie wysyła do Klientów wiadomości z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego.

5. Sprzedawca przesyła Klientowi dokument sprzedaży, zgodny z przepisami podatkowy.

6. Klient wyraża zgodę na stosowanie przez Usługodawcę w rozliczeniach faktur elektronicznych w rozumieniu ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Dane

Bolsa

Małgorzata Chachulska-Owczarek

Bank PKO BP

Nr konta: 34 1440 1185 0000 0000 0505 1401